Trwa ładowanie...
d3p1l9j
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Matka i jej dzieci zginęły w pożarze domu w Tarnawie Rzepińskiej

Trzy osoby zginęły w pożarze domu w Tarnawie Rzepińskiej w Lubuskiem. Ofiarami są matka i jej małe dzieci - poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie Alina Słonik.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spalony budynek w Tarnawie Rzepińskiej
Spalony budynek w Tarnawie Rzepińskiej (lubuska.policja.gov.pl)
d3p1l9j

Według Dariusza Szymury z Komendy Wojewódzkiej PSP w Gorzowie Wlkp., zgłoszenie o pożarze mieszkania na poddaszu dwurodzinnego domu strażacy otrzymali we wtorek o godz. 9.22.

Kiedy na miejsce dotarły pierwsze zastępy, dach i poddasze stały w ogniu. Trzy osoby z mieszkania na parterze samodzielnie opuściły budynek. Przy użyciu drabiny strażakom udało się ewakuować mężczyznę z objętego ogniem poddasza. Pogotowie zabrało go do szpitala.

Pożar zauważyli pracownicy pobliskiego tartaku; informację o tym, że na poddaszu może być też kobieta i jej dzieci przekazali strażakom sąsiedzi z dolnego mieszkania.

Po częściowym opanowaniu płomieni strażacy weszli na poddasze i znaleźli tam ciała 35-letniej matki, jej 5-letniego syna i 4-letniej córki.

Przyczyna pożaru na razie nie jest znana.

d3p1l9j

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

d3p1l9j

d3p1l9j
Więcej tematów