Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
rząd
25-07-2003 (13:55)

Marcin Kaszuba został nowym rzecznikiem rządu


Nowym rzecznikiem prasowym rządu będzie
Marcin Kaszuba - poinformowało Centrum Informacyjne
Rządu. Zastąpił na tym stanowisku Michała Tobera, który został
wiceministrem kultury.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Kaszuba został nowym rzecznikiem rządu
(PAP, Fot: Piotr Kula)
WP

Kaszuba ma 30 lat. Pięć lat temu ukończył studia na wydziale dziennikarstwa i nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył też studia podyplomowe w Krajowym Centrum Edukacji Europejskiej.

Był rzecznikiem prasowym b. ministra finansów Marka Belki, a także przez krótki czas - Grzegorza Kołodki oraz b. ministra gospodarki Jacka Piechoty.

Przed objęciem funkcji rzecznika rządu był rzecznikiem koncernu PKN Orlen.

WP

Kaszuba jest kawalerem. Przez siedem lat trenował judo.(iza)

Polub WP Wiadomości
WP
WP