Trwa ładowanie...
d119l3u
ciekawostki

Makłowicz odpowiada na zarzuty! "Istota sporu jest prosta"

Robert Makłowicz postanowił odpowiedzieć na zarzuty reżyserki spotu, w którym miano zmanipulować jego wypowiedź. Kucharz twierdzi, że wbrew sugestii, nie otrzymał wcześniej scenariusza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Makłowicz
Robert Makłowicz (East News)
d119l3u

Przypomnijmy, że Ewa Świecińska, reżyserka z redakcji TVP, zarzuciła Robertowi Makłowiczowi kłamstwo. Jej zdaniem popularny kucharz wiedział, jak wygląda scenariusz spotu, a podczas kręcenia go obrażał dziennikarzy i szefową "Wiadomości".

Makłowicz od razu zaprzeczył tym informacjom. Teraz postanowił szerzej odnieść się do zarzutów. "Pojawiają się kolejne głosy drugiej strony, jak niestety muszę nazwać mych interlokutorów z TVP. Zabrała go również Pani Ewa Świecińska, reżyserka odpowiedzialna za powstanie i kształt feralnego spotu. Zarzuca mi po wielekroć mijanie się z prawdą. Nie zamierzam jednak detalicznie roztrząsać jej wersji wydarzeń, gdyż tak się ona ma do rzeczywistości, jak śledź po japońsku do do Tokio i Osaki" - napisał na Faceooku.

"Nie dam się wciągnąć w tandetną brazylijską telenowelę, pełną pomówień i niemożliwych do sprawdzenia oskarżeń. Teraz mam się tłumaczyć z żartów na temat wypadku Pani Premier, za chwilę usłyszę, że podważałem gdzieś wynik bitwy pod Grunwaldem lub w pikelhaubie na głowie bezcześciłem narodowe symbole" - dodaje.

Przez 20 lat trzymałem się z dala od polityki i teraz też nie dam się w nią wciągnąć. Niezależnie od tego, kto rządziłby telewizją publiczną, na podobną manipulacje zawsze zareagowałbym tak samo" - zakończył.

d119l3u

Podziel się opinią

Share
d119l3u
d119l3u
Więcej tematów