Trwa ładowanie...
d392ec5

Magdalena K. zatrzymana na Słowacji. Była najpilniej poszukiwaną przez polską policję osobą

Poszukiwana od 2018 r, 32-letnia Magdalena K. została zatrzymana. Jest podejrzana o kierowanie grupą przestępczą. Jak informuje policja, kobieta całkowicie zmieniła wygląd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za Magdaleną K. wydano list gończy, ENA czerwoną notę Interpolu
Za Magdaleną K. wydano list gończy, ENA czerwoną notę Interpolu (Policja)
d392ec5

Zatrzymania Magdaleny K., podejrzanej o kierowanie grupą przestępczą, związaną z pseudokibicami Cracovii, dokonali słowaccy policjanci w asyście polskich funkcjonariuszy, w miejscowości Zvolen na Słowacji. Kobieta całkowicie zmieniła wygląd.

Jak donosi policja, Magdalena K. podczas akcji nie stawiała oporu, była zaskoczona - nie spodziewała się zatrzymania. "W najbliższym czasie trafi do Polski, gdzie zostanie osadzona w areszcie śledczym do dyspozycji prokuratury" - informuje policja.

Członkowie grupy przestępczej, którą miała kierować Magdalena K., są podejrzani o międzynarodowy obrót środkami odurzającymi i psychotropowymi oraz przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Ponadto Magdalenie K. zarzuca się utrudnianie postępowania karnego, składanie fałszywych zeznań oraz nakłanianie do tego innych osób.

d392ec5

Zobacz też: Były rzecznik Andrzeja Dudy komentuje "pojawienie się" Donalda Tuska

Przypomnijmy, że 24 listopada 2018 roku za Magdaleną K. polska policja wydała list gończy. Kobieta była także poszukiwana Europejskim Nakazem Aresztowania i otrzymała czerwoną notę Interpolu.

Kulisy sprawy z Magdaleną K.

Magdalena K. jest partnerką Mariusza Z., jednego z zatrzymanych pod koniec 2017 roku liderów kiboli Cracovii. Mężczyzna, razem ze swoimi braćmi - Adrianem i Jakubem - stworzył gang. Mariusz Z. i Jakub Z. zostali zatrzymani w grudniu 2017 roku. Z kolei Adrian Z. został zastrzelony podczas próby zatrzymania.

Wtedy kontrolę nad gangiem przejąć miały Magdalena K. i partnerka zastrzelonego Adriana Z. Druga z kobiet została później zatrzymana, a Magdalena K. wyjechała z kraju.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d392ec5

Podziel się opinią

Share

d392ec5

d392ec5
Więcej tematów