Trwa ładowanie...
d2qj76w
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

M. Mroczek wygrał ukraiński "Taniec z Gwiazdami"

Znany z serialu "M jak Miłość" polski aktor Marcin Mroczek i Ukrainka Hanna Pyłypenko zostali zwycięzcami ukraińskiego "Tańca z Gwiazdami" w stacji telewizyjnej 1plus1.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
M. Mroczek wygrał ukraiński "Taniec z Gwiazdami"
(AKPA)
d2qj76w

W niedzielnym finale nieznany dotychczas na Ukrainie Mroczek pokonał megagwiazdę ukraińskiej muzyki pop Natalię Mohylewską.

Nie spodziewałem się tego. Dziękuję za wasze poparcie. Część mojego serca zostaje na Ukrainie - powiedział wyraźnie wzruszony Mroczek po ogłoszeniu wyników konkursu. Podkreślił, że sukces ten w dużej mierze zawdzięcza swojej partnerce.

Hanna Pyłypenko zalewając się łzami stwierdziła z kolei, że sukces ten byłby niemożliwy bez miłości. Jeżeli kogoś kochasz, oddajesz mu wszystko - powiedziała patrząc Mroczkowi w oczy.

d2qj76w

Puchar "Tańca z Gwiazdami" polsko-ukraińskiej parze wręczyła żona prezydenta Ukrainy Kateryna Juszczenko oraz ambasador Polski na Ukrainie Jacek Kluczkowski.

Główną nagrodą, którą otrzymali zwycięzcy trzeciej edycji programu telewizji 1plus1, były dwa samochody osobowe.

d2qj76w

Podziel się opinią

Share

d2qj76w

d2qj76w
Więcej tematów