Trwa ładowanie...
d4iyx14

"Łowcy głów" odnaleźli poszukiwanego 44-latka. Musi dokończyć odsiadkę

Śląscy "łowcy głów" zatrzymali poszukiwanego od 2018 roku 44-letniego mieszkańca Chorzowa, podejrzanego o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą. Jej członkowie zajmowali się kradzieżą samochodów na terenie województwa śląskiego, ich rozbiórką a następnie sprzedażą na części.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja zatrzymała poszukiwanego 44-latka
Policja zatrzymała poszukiwanego 44-latka (Policja)
d4iyx14

Zatrzymany mężczyzna trafił już do aresztu, gdzie odbędzie resztę zasądzonej mu kary. 44-letniemu chorzowianinowi zarzuca się, że od grudnia 2006 do lutego 2008 roku m.in. w Chorzowie, Katowicach i Sosnowcu kierował zorganizowaną grupą przestępczą.

Jego rola polegała na wydawaniu poleceń innym członkom grupy, przydzielaniu im zadań do wykonania, wypłacie pieniędzy za wykonaną "pracę" i sprzedażą części z kradzionych samochodów za pośrednictwem internetu oraz ogłoszeń prasowych.

Mężczyzna był w przeszłości tymczasowo aresztowany, jednak po opuszczeniu aresztu ukrywał się. Miał jeszcze do "odsiadki" 3,5 roku więzienia. W ubiegłym roku Sąd Okręgowy w Katowicach wydał za nim list gończy.

d4iyx14

Śląscy "łowcy głów" ustalili, że 44-latek ukrywa się na terenie województwa śląskiego. Na początku września 2019 r. dowiedzieli się, że może on przebywać w jednym z mieszkań w Katowicach. 15 października poszukiwany mężczyzna został zatrzymywany na terenie Parku Śląskiego.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Adam Hofman: PiS ma powody do radości

d4iyx14

Podziel się opinią

Share
d4iyx14
d4iyx14
Więcej tematów