Trwa ładowanie...
lotto
Łukasz Witczyk
26-11-2022 22:30

Lotto. To koniec. Ostatnie losowanie Super Szansy

W sobotę o 22:10 odbyło się ostatnie losowanie Super Szansy. Totalizator Sportowy podjął decyzję o zakończeniu organizowania tej popularnej gry liczbowej.

Lotto. To koniec. Ostatnie losowanie Super SzansyLotto. To koniec. Ostatnie losowanie Super SzansyŹródło: WP
d1xe7ch

Super Szansa to gra liczbowa, która organizowana jest przez Totalizator Sportowy od 7 czerwca 2016 roku. Codziennie odbywały się dwa losowania tej gry, w której do zdobycia były 2 miliony złotych. Organizator loterii podjął decyzję, że 26 listopada 2022 roku odbędzie się ostatnie losowanie Super Szansy.

Super Szansa. Koniec popularnej gry

W sobotę o 22:10 odbyło się zatem ostatnie losowanie gry. Charakteryzowała się ona tym, że stanowiła numer składający się z 7 cyfr znajdujący się na kuponach Lotto, Multi Multi, Mini Lotto, Kaskady i Ekstra Pensji. Warunkiem uczestnictwa w losowaniu gry było aktywowanie tego numeru, który brał udział w tym samym losowaniu, co gra, do której został dokupiony.

Super Szansa została wprowadzona 7 czerwca 2016 roku. Od tego dnia jej losowania odbywały się dwa razy dziennie. Numer bierze udział w tym samym czasie co gra, na kuponie której znajduje siedmiocyfrowy się numer. W grze było 7 stopni wygranych:

  • I stopień – trafienie wszystkich 7 cyfr,
  • II stopień – trafienie ostatnich 6 cyfr,
  • III stopień – trafienie ostatnich 5 cyfr,
  • IV stopień – trafienie ostatnich 4 cyfr,
  • V stopień – trafienie ostatnich 3 cyfr,
  • VI stopień – trafienie ostatnich 2 cyfr,
  • VII stopień – trafienie ostatniej cyfry.

W trakcie ponad 6 lat działalności gr odnotowano 17 głównych wygranych po 2 miliony złotych oraz 147 wygranych drugiego stopnia po 100 tysięcy złotych.

d1xe7ch

Lotto. Czy będzie nowa gra?

Totalizator Sportowy w komunikacie wyjaśnił powód wycofania Super Szansy z oferty. "Świat się zmienia, wraz z nim preferencje graczy - a w ślad za tym także portfolio gier LOTTO. Słuchamy grających, szukamy świeżych, ciekawych rozwiązań i pracujemy nieustanie nad portfelem gier i loterii. Dlatego proponujemy nowe formy rozrywki, jak np. najmłodsze Gierki, nowe Zdrapki czy dodatki jak Mnożnik w Keno, a rezygnujemy z innych, teraz z Super Szansy. Świat się kręci, a LOTTO wraz z nim! - informuje Totalizator Sportowy.

Czy będzie nowa gra w Lotto? Tego jeszcze nie wiadomo, ale nie jest wykluczone, że Totalizator Sportowy szykuje dla graczy niespodziankę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1xe7ch
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xe7ch
Więcej tematów