Trwa ładowanie...
dd1t5mz
londyn

Londyn: kierujący vanem rozjechał grupę przechodniów na London Bridge

Na moście London Bridge doszło do zamachu. Niezidentyfikowany mężczyzna przejechał grupę przechodniów, a następnie kontynuował atak z użyciem noża. Świadkowie informują o strzałach z broni palnej. Życie straciło 6 osób, a rannych jest co najmniej 20.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Londyn: kierujący vanem rozjechał grupę przechodniów na London Bridge
(sky news, Fot: Zamach na London Bridge)
dd1t5mz

Świadkowie informują, że na miejsce zdarzenia bardzo szybko przybyły uzbrojone jednostki policji. Informacje o interwencji potwierdza komenda główna londyńskiej policji.

Dailymail informuje, że ciężarówka uderzyła w grupę 20 osób. Oprócz tego wiadomo o siedmiu osobach zranionych nożem. Według zeznań świadków w ataku na London Bridge uczestniczyło trzech zamachowców.

Służby transportowe informują z kolei o tym, że most został wyłączony z ruchu w obu kierunkach. Zamknięte zostały również stacje London Bridge i Borough. Policja został wezwana także do Borough Market.

dd1t5mz

Jeden ze świadków informuje, że incydent poprzedziły strzały z broni maszynowej. Inni świadkowie zeznają, że kierowca vana po oderzeniu w grupę przechodniów kontynuował swój atak z użyciem noża.

dd1t5mz

Podziel się opinią

Share

dd1t5mz

dd1t5mz
Więcej tematów