Trwa ładowanie...
dmtpm95

Łomża. Gwałt na 13-miesięcznej dziewczynce. Wujek dziecka usłyszał zarzuty

Wujek 13-miesięcznej dziewczynki, która w nocy z soboty na niedzielę trafiła do szpitala w Białymstoku, usłyszał zarzut gwałtu ze szczególnym okrucieństwem. Dziecko ma poważne obrażenia głowy, kończyn i okolic intymnych.
Share
Łomża. 13-miesięczna dziewczynka trafiła do szpitala w Białymstoku. Jej wujek usłyszał zarzut gwałtu ze szczególnym okrucieństwem (zdjęcie ilustracyjne)
Łomża. 13-miesięczna dziewczynka trafiła do szpitala w Białymstoku. Jej wujek usłyszał zarzut gwałtu ze szczególnym okrucieństwem (zdjęcie ilustracyjne)Źródło: iStock.com, Fot: ChristinLola
dmtpm95

13-miesięczną dziewczynkę do szpitala w Łomży zawieźli w nocy z soboty na niedzielę rodzice. Dziecko miało poważne obrażenia, lekarze zadecydowali, że z uwagi na ich charakter, należy przetransportować je do Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Zobacz także: Dziecko z obrażeniami w szpitalu. Policja zatrzymała pijanego wujka

- Bazujemy na tym, co zostało nam przekazane ze szpitala przez lekarzy, natomiast mamy informacje, że dziecko ma obrażenia głowy, obrażenia twarzoczaszki, obrażenia kończyn górnych i dolnych, ale również obrażenia okolic intymnych - mówił w niedzielę TVN24 Daniel Kołnierowicz, komendant podlaskiej policji. Nie chciał potwierdzić informacji, że 13-miesięczna dziewczynka mogła paść ofiarą gwałtu.

dmtpm95

Policja zatrzymała mężczyznę, pod którego opieką znajdowała się dziewczynka podczas nieobecności rodziców. W momencie zatrzymania był pijany, nie mógł więc zostać przesłuchany. Z nieoficjalnych informacji wynikało, że to członek rodziny - 22-letni wujek dziecka.

Zobacz także: Szczecinek: Gwałt na 13-miesięcznym dziecku. Jest w stanie ciężkim

W poniedziałek portal polsatnews.pl potwierdził tę informację. Mężczyzna miał już usłyszeć zarzut gwałtu ze szczególnym okrucieństwem.

Źródło: polsatnews.pl, rmf24.pl

dmtpm95

Podziel się opinią

Share
dmtpm95
dmtpm95
Więcej tematów