Trwa ładowanie...

Łódź. Ada, Nela i Mikołaj są już w domu. Szóste w tym roku trojaczki przyszły na świat w ICZMP

Trojaczki - Ada, Nela i Mikołaj - urodziły się w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki 10 grudnia. Pierwsze swoje święta spędziły w Klinice Neonatologii. Teraz są już w domu pod Sieradzem, gdzie czekały na nie dwie starsze siostry i ojciec.

Łódź. Ada, Nela i Mikołaj są już w domu. Szóste w tym roku trojaczki przyszły na świat w ICZMPŹródło: iStock.com
d1iv86v
d1iv86v

Trojaczki urodziły się zdrowe, poprzez cesarskie cięcie w 33. tygodniu ciąży. Każde z nich ważyło ponad 2 kg! W 2019 roku eksperci z instytutu przyjęli już sześć porodów tego typu - informuje portal fakt.pl.

- Pierwsza była Ada, druga Nela i trzeci Mikołaj - opowiada portalowi fakt.pl pani Karolina, mama trojaczków. - Tato bardzo się cieszy, bo mamy i córeczki, i synka. Ale oczywiście to był dla nas szok, kiedy dowiedzieliśmy się o ciąży. Trzy pęcherzyki na badaniu! Nasze dzieci są trzyjajowe, więc każde z nich będzie inne. Ciąża przebiegała bardzo dobrze. Maluchy są zdrowe i teraz już tylko rosną - dodaje szczęśliwa kobieta.

Dwie siostry trojaczków - 7-letnia Iga i 2-letnia Pola - nie mogły doczekać się powrotu do domu mamy oraz siostrzyczek i braciszka. jak opowiada ich mama nie czekały na lalki pod choinką tylko na dzieci.

- To było zaskoczenie, ale już jesteśmy spokojni, szczęśliwi. Oczywiście będziemy mieli więcej obowiązków, ale mamy też dziadków, teściów. Damy radę. Najważniejsze, że dzieci są zdrowe i żeby tak było - wyznaje ojciec dzieci.

Źródło: fakt.pl

d1iv86v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1iv86v
Więcej tematów