Trwa ładowanie...

Lis: Największe spółki sponsorują imprezę marginalnego pisemka, które daje nagrodę Kaczyńskiemu

Tomasz Lis umieścił na Twitterze zdjęcie z imprezy urodzinowej "Gazety Polskiej". "Bardziej niż ta pani interesuje mnie umieszczona za nią lista sponsorów imprezy organu PIS-u, Gazety Polskiej" - zaczyna wpis.

Share
Lis: Największe spółki sponsorują imprezę marginalnego pisemka, które daje nagrodę Kaczyńskiemu
Źródło: PAP
dpoh5ms

Dziennikarz zwraca uwagę na imponującą listę sponsorów imprezy. "Największe spółki skarbu państwa niemal w komplecie sponsorują imprezę marginalnego pisemka, które daje nagrodę ich de facto szefowi, czyli Kaczyńskiemu. UKŁAD".

Z okazji 25. rocznicy powstania "Gazety Polskiej" odbyła się Gala Strefy Wolnego Słowa.

dpoh5ms

PiS na czele z Jarosławem Kaczyńskim walczą z "układem". Twierdzą, że rozbijają go na wszelkie możliwe sposoby. Prawica nie raz oburzała się, że w "Gazecie Wyborczej", "Newsweeku" i innych tytułach pojawiały się reklamy spółek Skarbu Państwa. Zapowiadano, że po odzyskaniu władzy wspieranie prywatnych spółek z budżetu się skończy.

ZOBACZ TAKŻE: Leszek Miller o Jarosławie Kaczyńskim: ludzie w bezpośrednim kontakcie zyskują

Tomasz Lis pokazuje, jakie loga pojawiły się na Gali Strefy Wolnego Słowa, czyli imprezie "Gazety Polskiej". Są to niemal wszystkie loga sponsorów należących właśnie do największych spółek Skarbu Państwa. Choć wydawcą "Gazety Polskiej" jest prywatne Niezależne Wydawnictwo Polskie Sp. z o.o, to pośród sponsorów są tacy, jak PKO BP, PGE, Energa, czy Orlen.

Źródło: natemat.pl / twitter.com

dpoh5ms

Podziel się opinią

Share
dpoh5ms
dpoh5ms
Więcej tematów