Trwa ładowanie...

Lidl będzie sprzedawał Fifę 18. Wielka premiera w dyskoncie

W piątek 29 września we wszystkich sklepach Lidl w Polsce pojawi się najnowsza FIFA 18, jedna z najpopularniejszych serii w historii gier.

Share
Lidl będzie sprzedawał Fifę 18. Wielka premiera w dyskoncie
Źródło: PAP/EPA
d34nyh4

Pierwsza gra z tej serii pojawiła się w 1994 roku. Co ciekawe, na europejskiej okładce znalazł się... Polak. Był nim Piotr Świerczewski, który w reprezentacyjnej koszulce walczył o piłkę z anglikiem Davidem Plattem. "Lidl po raz pierwszy w swojej ofercie posiadać będzie gry od światowego producenta Electronics Arts" - chwali się sieć.

Gry komputerowe i wideo w dyskontach pojawiały się już od dłuzszego czasu. W sklepach niemieckiej dostępne były już m.in. gry z serii Wiedźmin czy LEGO. Do tej pory jednak dyskonty nie decydowały się na organizowanie u siebie międzynarodowych premier. A 29 września to właśnie dzień międzynarodowej premiery gry. Zainteresowani będą mogli ją kupić w ponad 600 sklepach sieci.

d34nyh4

Jak informuje Lidl, gra dostępna będzie w wersji na pięć platform - od konsol po komputery stacjonarne. Zadowoleni bedą więc i zwolennicy Playstation, i Xboxa, i PC. Ceny? Od 189 zł do 235 zł. Najmniej zapłacą gracze PC, Xbox360 i PS3. Więcej pieniędzy będą musieli wyciągnąć gracze Xbox One i PS4. Dyskont nie oferuje w kwesti ceny zbyt wielkich zniżek - za podobne pieniądze grę można kupić m.in. w sieci.

Gra nie wyląduje jednak w jednym z koszy na sklepie. Lidl informuje, że gry będą dostępne w kasach numer 1 w sklepach sieci.

Zobacz także: Dokąd żony polskich piłkarzy jeżdżą na wakacje?

Gracze coraz częściej po gry chodzą właśnie do dyskontów. I Biedronka, i Lidl coraz częściej ogranizują promocje dla wielbicieli cyfrowej rozrywki. Najczęściej jednak nie były to nowości, a stare i znane pozycje. Wygląda jednak na to, że niemiecka sieć ma zamiar to zmienić.

d34nyh4

Podziel się opinią

Share
d34nyh4
d34nyh4
Więcej tematów