Trwa ładowanie...
Wybuch w Bejrucie. Transmisja ze zdarzenia [NA ŻYWO]

Wybuch w Bejrucie. Transmisja ze zdarzenia [NA ŻYWO]

Do potężnego wybuchu doszło w stolicy Libanu. Eksplozja wstrząsnęła centrum Bejrutu. W powietrze została wyrzucona chmura pyłu. Eksplozja była tak silna, że trzęsły się budynki, a drzwi i okna zostały rozsadzone.
Share
d2ji89e

Według wstępnych informacji do wybuchu w Bejrucie doszło w porcie obok siedziby "Daily Star". Zginęło co najmniej 10 osób, a wiele zostało rannych. Według nieoficjalnych informacji wśród poszkodowanych znajdują się żona i córka premiera Libanu. Wstępne doniesienia mówią, że szpitale w stolicy Libanu są przepełnione. Tuż po eksplozji na miejscu zdarzenia pojawiło się około 30 karetek. Z ogniem walczyli też strażacy.

Od momentu wybuchu nad miastem unosiła się chmura dymu. Przyczyną eksplozji był magazynowany materiał silnie wybuchowy. Eksplozja była tak silna, że trzęsły się budynki, a drzwi i okna zostały rozsadzone. Lokalne władze podają, że szkody zostały wyrządzone nawet 10 kilometrów od centrum eksplozji. Środa została ogłoszona dniem żałoby narodowej. Obecnie nie ma informacji, aby poszkodowani zostali Polacy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ji89e

Podziel się opinią

Share
d2ji89e
d2ji89e
Więcej tematów