Trwa ładowanie...
d5j48go

Legionowo: Zabójstwo szefa restauracji. Podejrzanymi są jego pracownicy

Zamordowano 37-letniego szefa restauracji z kuchnią nepalską. Ciało mężczyzny odnaleziono w samochodzie w Legionowie. Głównymi podejrzanymi są pracownicy lokalu pochodzący z Indii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Legionowo: Zabójstwo szefa restauracji. Podejrzanymi są jego pracowników.
Legionowo: Zabójstwo szefa restauracji. Podejrzanymi są jego pracowników. (East News)
d5j48go

28 grudnia, Komenda Powiatowa Policji w Legionowie otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 37-letniego właściciela restauracji specjalizującej się w kuchni azjatyckiej. Jego pełnomocnik twierdził, że od kilku dni nie można było skontaktować się z zaginionym.

Dzień później na obrzeżach Legionowa odnaleziono zwłoki restauratora w zaparkowanym samochodzie. Z ustaleń biegłego medyka sądowego wynika, że mężczyzna został uduszony. Zgon nastąpił kilka dni wcześniej. Policja zatrzymała trzech obcokrajowców, którzy pracowali dla 37-latka. Dwóch z nich usłyszało zarzuty zabójstwa, trzeci został przesłuchany w charakterze świadka.

Podejrzani, którzy są obywatelami Indii, złożyli przed prokuraturą wyjaśnienia. Jeden z nich przyznał się do popełnienia przestępstwa. Motywem zbrodni prawdopodobnie były nieporozumienia pracowników z szefem restauracji.

Według prokuratury, podejrzani dokładnie zaplanowali zabójstwo, do którego miało dojść na terenie lokalu. Następnie postanowili porzucić ciało swojego przełożonego w samochodzie na obrzeżach miasta.

Sąd Rejonowy w Legionowie zastosował areszt na trzy miesiące wobec posądzonych obywateli Indii. Mężczyznom grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

d5j48go

Podziel się opinią

Share
d5j48go
d5j48go
Więcej tematów