Trwa ładowanie...
d2qj76w

Lech Wałęsa będzie głosować na partię Władysława Kosiniaka-Kamysza? "Post skasowany"

"Proszę publicznie PO o zwolnienie mnie z danego publicznie słowa, że będę głosował na PO" - napisał w sieci Lech Wałęsa. Były prezydent stwierdził, że chce wesprzeć Władysława Kosiniaka-Kamysza. Ale potem skasował swój post.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lech Wałęsa wystąpił w weekend na konwencji KO i publicznie strofował polityków opozycji
Lech Wałęsa wystąpił w weekend na konwencji KO i publicznie strofował polityków opozycji (Agencja Gazeta, Fot: bartosz banka)
d2qj76w

"Nie mogę sobie wyobrazić, by tak zdolny polityk jak Kosiniak-Kamysz, jak i ludzie wsi z "Jego zorganizowania " nie mieli miejsca w parlamencie" - napisał na Facebooku Lech Wałęsa.

Były prezydent poprosił Platformę Obywatelską o zwolnienie go z "danego publicznie słowa, że będzie głosował na PO". Twierdzi, że powodem tej decyzji są wyniki sondaży wyborczych.

d2qj76w

"Do czego doprowadził ten K… manipulacją , kłamstwami, łamaniem prawa. Tematy moralne tu głoszone tylko przysłaniają tą perfidną grę" - zaznaczył Wałęsa.

Zanim padła ta deklaracja, Marek Sawicki z PSL odniósł się w programie "Tłit" do ewentualnego poparcia ze strony Wałęsy dla Ludowców. - Po ostatniej konwencji PO i wystąpieniu Wałęsy sam straciłem do niego zaufanie i o jego poparcie bym nie zabiegał - powiedział.

Post Lecha Wałęsy został usunięty.

Zobacz też: Marek Sawicki o Lechu Wałęsie

Lech Wałęsa na konwencji KO: nie tak się zwycięża

W weekend doszło do zgrzytu. Lech Wałęsa wystąpił na konwencji KO i skrytykował jej polityków. - Daliście się wciągnąć na pole niewygodne. Specjalnie was wciągnęli! Daliście się władować. Nie tak się zwycięża - stwierdził.

d2qj76w

Nazwał również Kornela Morawieckiego "zdrajcą". - Na wszystko jest czas i miejsce. To nie był moment na takie słowa - przyznał w rozmowie z dziennikarzem WP Arkadiuszem Jastrzębskim syn byłego prezydenta Jarosław Wałęsa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2qj76w

Podziel się opinią

Share

d2qj76w

d2qj76w
Więcej tematów