Trwa ładowanie...
d49sk71

Laboratorium odzyskiwania danych z komputera

(inf. własna)

Share
d49sk71

Na początku roku w katowickiej firmie MBM Komputer zostanie otwarte jedyne w Polsce, w pełni profesjonalne, laboratorium służące odzyskiwaniu utraconych danych komputerowych. Dzięki zastosowaniu najnowszego oprzyrządowania polscy specjaliści będą w stanie odzyskać niemal każdy bit danych.

Kluczowymi urządzeniami są mikroskop stereoskopowy służący do czyszczenia głowic i kalibracji talerzy dysków twardych oraz tzw. clean bench - urządzenie służące do zapewnienia klasy czystości powietrza 100. W takich właśnie sterylnych warunkach produkowane są dyski twarde.

Nowe laboratorium ułatwi pracę specjalistom i co najważniejsze wpłynie na jeszcze lepszą jakość usługi. Już dziś eksperci z MBM Komputer odzyskują dane średnio w 76%. Jest to światowy standard. Dzięki najnowszej technologii i zaangażowaniu ta bariera może wkrótce zostać przełamana.

Rozbudowa i unowocześnienie obecnego laboratorium jest, zdaniem Marcina Musila, dyrektora zarządzającego MBM Komputer, kolejnym krokiem do ciągłego polepszania standardów usług "data recovery" w kraju. (jd)

d49sk71

Podziel się opinią

Share
d49sk71
d49sk71
Więcej tematów