Trwa ładowanie...
d3dzt8g
d3dzt8g
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
rząd

Kuźmiuk: nie ma dobrej alternatywy dla obecnej koalicji

W obecnym parlamencie koalicja SLD-PSL-UP nie ma dobrej alternatywy - głosi oświadczenie wydane w piątek przez szefa klubu PSL Zbigniewa Kuźmiuka. Jak napisał, ludowcy z powagą przyjmują upoważnienie piątkowej Rady Krajowej SLD dla premiera Leszka Millera do rozmów z PSL.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3dzt8g

"Warunkiem trwałości koalicji jest rzetelne i solidarne realizowanie porozumienia koalicyjnego. Uważamy, że rząd powinien skuteczniej niż dotychczas bronić narodowych interesów oraz z determinacją rozwiązywać problemy ludzi biednych" - napisał Kuźmiuk.

Podkreślił, że "konieczne i możliwe jest pozyskiwanie dochodów budżetowych poprzez konsekwentne likwidowanie szarej strefy, w tym na rynku paliw". "Niezbędna jest konsekwentna realizacja ustaleń z Kopenhagi i zobowiązań, jakie wynikają z nich dla rządu" - dodał.

"Klub parlamentarny PSL uważa, że w społeczeństwie demokratycznym trudne problemy najlepiej jest rozstrzygać w partnerskim dialogu" - oświadczył Kuźmiuk. (aka)

d3dzt8g

Podziel się opinią

Share

d3dzt8g

d3dzt8g
Więcej tematów