Trwa ładowanie...
d1pe7da

Księżna Diana – szokujące wyznanie kamerdynera. Matka Diany w ostatniej rozmowie wyzwała ją od najgorszych

Matka księżnej Diany nazwała ją „dziwką, która puszcza się z muzułmanami i przynosi wstyd rodzinie”. Tak brzmiała ich ostatnia rozmowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Diana – szokujące wyznanie kamerdynera. Matka Diany w ostatniej rozmowie wyzwała ją od najgorszych. (ONS.pl)
d1pe7da

Księżna Diana – zaskakujące wspomnienie kamerdynera

Zbliża się 21. Rocznica śmierci księżnej Diany. Wiadomo, że jej relacje z matką nie należały do najlepszych, jednak wyznanie kamerdynera – Paula Burrella wstrząsnęły wszystkimi. Wiadomo, że mężczyzna był prywatnie przyjacielem zmarłej. Dobrze zapamiętał dzień, w których słuchająca obelg Diana poprosiła, aby podszedł do słuchawki i na własne uszy przekonał się, jakich wyzwisk używała jej matka. Wymiana zdań między kobietami miała dotyczyć dwóch romansów księżnej – z biznesmenem Gulu Lalvani i kardiologiem Hansatem Khanem.

Reakcja Diany

Głos matki był rzekomo przepełniony jadem, a reakcja Diany bardzo emocjonalna. Księżna głośno płakała nie mogąc się uspokoić. Podobno ostatecznie cisnęła słuchawką i oznajmiła, że nigdy wcześniej nie odezwie się do matki. Kilka tygodni później zmarła w tragicznym wypadku.

d1pe7da

Paul Burrell określił rozmowę jako personalny akt na Dianę. Przyznał, że usłyszał stek obelg i przekleństw nawiązujących do mężczyzn, z którymi się spotykała. Urażone zostały również jej przekonania religijne.

"Usłyszałem stek obelg i przekleństw odnośnie Diany i mężczyzn, z którymi się spotykała. To był personalny atak na jej partnerów i ich religijnie przekonania. Nazwała księżniczkę dziwką. Powiedziała, że puszcza się z muzułmanami i przynosi wstyd rodzinie., wyjawił kamerdyner brytyjskiej prasie." - wyznał.

d1pe7da

Podziel się opinią

Share

d1pe7da

d1pe7da
Więcej tematów