Trwa ładowanie...
dvsosjf
dvsosjf

Książę Harry pojawił się publicznie pierwszy raz od czasu skandalu

Brytyjski książę Harry po raz pierwszy pojawił się publicznie od czasu opublikowania przed blisko dwoma tygodniami jego nagich zdjęć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dvsosjf

"W pełni odziany" - jak wybija agencja AP - w szary garnitur członek rodziny królewskiej wystąpił się w Londynie na imprezie charytatywnej na rzecz chorych dzieci.

27-letni książę w żaden sposób nie odniósł się do opublikowania jego nagich zdjęć w towarzystwie niezidentyfikowanej kobiety zrobionych w hotelu w Las Vegas. Wydawał się zrelaksowany, wygłosił przemówienie i porozmawiał z biorącymi udział w uroczystości dziećmi.

Nieświadomie wzbudził jednak śmiech uczestników, gdy powiedział, iż nie należy do wstydliwych.

dvsosjf

Wcześniej w poniedziałek sześcioletni chłopiec chory na białaczkę, który miał rozmawiać z księciem, zapowiedział, iż powie mu: "Cieszę się, że masz na sobie ubranie". W czasie spotkania z Harrym zrezygnował jednak z komentarza.

Zdjęcia księcia Harry'ego rozebranego do rosołu wykonane najprawdopodobniej za pomocą telefonu komórkowego pojawiły się 22 sierpnia w internecie. Większość gazet w Wielkiej Brytanii zdecydowała się ich nie drukować.

Wnuk królowej Elżbiety II dał się już wcześniej poznać jako niepokorny członek rodziny królewskiej. W 2002 roku przyznał się do palenia marihuany i picia alkoholu, gdy był jeszcze niepełnoletni. Trzy lata później trafił na pierwsze strony gazet, gdy na balu przebierańców pojawił się w hitlerowskim mundurze, ze swastyką na ramieniu. (PAP)

zab/

12157545 arch.

dvsosjf

Podziel się opinią

Share
dvsosjf
dvsosjf
Więcej tematów