Trwa ładowanie...
d1j8fgc
d1j8fgc
x-news/TVN 24IAR

Ks. Dariusz Oko: Kościół jest jak skała, o którą rozbije się genderyzm

- Żebyśmy nie wiem jak chłopców ubierali w sukienki, to nie zrobimy z nich kobiet - mówił ks. Dariusz Oko na wspólnym posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu Członków i Sympatyków Ruchu Światło-Życie, Akcji Katolickiej oraz Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i Zespołu ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski. Jak dodał ks. Oko, autorem części publikacji na temat gender są maniacy seksualni. - Kościół jest jak skała. O tę skałę rozbił się komunizm, bolszewizm, nazizm i rozbije się genderyzm - podkreślił duchowny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1j8fgc

Ksiądz Oko tłumaczył uczestnikom spotkania, że gender opanowuje powoli wszystkie dziedziny życia. Wpływ tej groźnej i - zdaniem duchownego - promowanej przez ateistów ideologii, widać nawet w polskim rządzie oraz wytycznych, jakie wydaje Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). Ksiądz Oko uważa, że WHO namawia między innymi do masturbowania małych dzieci.

Duchowny przekonywał, że dla niektórych ludzi, szczególnie niewierzących, seks może stać się zbyt ważny i "mogą się łatwiej stać maniakami seksualnymi". - To też tłumaczy częściowo gender. Bo jak się czyta ich teksty, programy, to można zapytać: kto to napisał? Co za człowiek może pisać takie absurdy i tak groźne, szczególnie dla dzieci? - dopytywał.

d1j8fgc

Duchowny dodał, że jeżeli przyjąć, iż autorami niektórych publikacji są "maniacy seksualni", to staje się to zrozumiałe.

Podkreślił, że "instytucją nadającą ton w genderyzmie" jest Instytut Alfreda Kinseya. - My wiemy, że jest to człowiek wielorako zboczony. Szarlatan, który sam się chwalił, że w ramach swoich badań życia seksualnego niemowląt, stwierdził, że u niemowlęcia 11-miesięcznego stwierdził 14 orgazmów w ciągu 38 minut. (...) Czyli on te dzieci gwałcił - wnioskował duchowny. Dodał, że Kinsey całe życie powinien spędzić w więzieniu, a tymczasem jest autorytetem dla genderystów.

Ks. Oko przypomniał także, że Kościół w swoim nauczaniu potępia czyny homoseksualne. - I to się nie zmieni. Nauka kościelna jest dogmatyczna, niezmienna. To jest mądrość Kościoła. Kościół jest jak skała - powiedział i dodał, że "o tę skałę rozbił się komunizm, bolszewizm, nazizm i rozbije się genderyzm. - Tylko żeby było jak najmniej ofiar - zaznaczył.

Przekonywał, że genderyzm jest "absurdalny i próbuje wbrew nauce zniwelować różnice między mężczyznami i kobietami". - Żebyśmy nie wiem jak chłopców ubierali w sukienki, to (...) nie zrobimy z nich kobiet. Po prostu to jest w głębi i zaprzeczać temu jest wbrew nauce - podkreślił.

Źródło:* TVN24, IAR*

d1j8fgc

Podziel się opinią

Share
d1j8fgc
d1j8fgc
Więcej tematów