Trwa ładowanie...

Krzysztof Jurgiel błysnął przed kamerą. Osobliwa wymiana zdań

Ty już Europejczyk bracie! - tak do Krzysztofa Jurgiela zwrócił się Wiktor Szmulewicz z PSL. Politycy rozmawiali również o tym, jakie wyzwania stoją przed nowym europosłem. - Sporo już umiem, ale... - powiedział z zawahaniem Jurgiel.
Share
Wiktor Szmulewicz i Krzysztof Jurgiel
Wiktor Szmulewicz i Krzysztof Jurgiel Źródło: PAP
dan9y70

We wtorek Krzysztof Jurgiel z PiS i Wiktor Szmulewicz z PSL pojawili się na briefingu prasowym ws. sejmowej konferencji "Rola Izb Rolniczych w kształtowaniu i realizowaniu polityki rolnej państwa".

Zanim zabrali głos w sprawie tematu konferencji, kamery i mikrofony telewizyjne wychwyciły krótką wymianę zdań Jurgiela ze Szmulewiczem. Panowie rozmawiali o objęciu przez Jurgiela mandatu europosła.

- Dasz radę. Znam lepszych, co ku* nic nie wiedzą - wspierał kolegę z Sejmu Szmulewicz.

dan9y70

Zobacz także: Miller odpowiada Giertychowi ws. Biedronia

- To jest mój cel, żeby za miesiąc... - odparł Krzysztof Jurgiel. - Sporo już umiem, ale... - dodał z zawahaniem. O czym dokładnie mówili? Co "sporo" już umie Krzysztof Jurgiel? Możemy się tylko domyślać.

Jest jednak druga część nagrania. Gdy już miał rozpocząć się briefing prasowy, polityk PiS spojrzał na swoich towarzyszy i powiedział: wszyscy w krawatach, a ja jak ten wieśniak. - A Ty europoseł - dopowiedział Szmulewicz. - Ty już Europejczyk bracie! - dodał polityk, śmiejąc się.

dan9y70

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: TVN24

dan9y70

Podziel się opinią

Share
dan9y70
dan9y70
Więcej tematów