Trwa ładowanie...
darq4qe

Krystyna Pawłowicz odpowiada internautom: "jesteście takimi samymi trollami, jak ta 'staruszka'"

• Krystyna Pawłowicz odniosła się do dyskusji na swoim profilu na Facebooku
• Wcześniej starsza kobieta napisała do niej o podwyżce emerytury o 5,46 zł brutto
• "Trzeba było sobie życie organizować" - odpowiedziała jej posłanka
• Oceniła, że przez emerytkę przemawia zazdrość
• Po serii negatywnych komentarzy, Pawłowicz opublikowała nowy wpis
• Posłanka napisała, że "obrońcy staruszki, są trollami"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Pawłowicz
Krystyna Pawłowicz (Newspix, Fot: DAREK NOWAK)
darq4qe

"Dostałam podwyżkę emerytury 5,46 zł brutto, a mój mąż 5,34 brutto. Posłanko, co ty na to, skoro bierzesz emeryturę dobrą? Pracowałam 50 lat" - napisała starsza kobieta do Krystyny Pawłowicz na jej profilu facebookowym. Reakcja posłanki oburzyła internautów.

"Pani Zosiu, nie zaimponuje mi pani, ja pracuję już 40 lat. Długimi okresami pracowałam na dwu i trzech etatach" - zwróciła się do kobiety Pawłowicz, po czym dodała: "Trzeba było, pani Zosiu też sobie życie organizować, uczyć się i studiować nieustająco, nie stać z boku i poprawiać życie wokół".

W ocenie posłanki, przez emerytkę przemawia zazdrość. "Zazdrości mi pani? Ciężkiej pracy całe życie? Wyczerpującej pracy poselskiej? Z zazdrości chce Pani bym była biedna, chora i zdana na dobroć i łaskawość innych? Jest pani zwykłą zazdrośnicą" - napisała Pawłowicz i poradziła, by kobieta "wzięła się jeszcze za jakieś zajęcie".

Wpis wywołał poruszenie wśród internautów, którzy pisali m.in.: "'Zmień pracę i weź kredyt' to przy tym jest nic, "To jest nawet lepsze niż 'zausz firmę'". "Tu jest po prostu: 'Pani Zosiu, zostań posłem'", "Jeszcze ją wyzywa od leniwych zazdrośnic". Nie zabrakło też ironicznych komentarzy: "Jak na Krystynę to i tak kulturka".

darq4qe

Po tej serii krytycznych wypowiedzi, głos ponownie zabrała Pawłowicz, która stwierdziła, że osoby broniące "emerytowanej staruszki", są "takimi samymi trollami, jak ta 'staruszka'". "Jak traktujecie swych rodziców? Takimi samymi bluzgami, jakie tu wylewacie na mnie ZASTĘPCZO za przegraną w ostatnich wyborach?" - napisała Pawłowicz (pisownia oryginalna).

OBROŃCY "emerytowanej STARUSZKI",jesteście takimi samymi TROLLAMI jak ta "staruszka".Jak traktujecie swych rodziców?...

Opublikowany przez Krystyna Pawłowicz na 10 marca 2016

darq4qe

Podziel się opinią

Share

darq4qe

darq4qe
Więcej tematów