Trwa ładowanie...
d25khto

Krowa uciekła właścicielowi, patrol ruszył w pościg. Akcja policji w Oświęcimiu zakończona sukcesem

Niesforna krowa wykorzystała chwilę nieuwagi i pędem rzuciła się w stronę dworca kolejowego. Policjanci ruszyli w pościg. Zwierzę nie miało jednak szans, bo popełniło fatalny w skutkach błąd. A ten szybko wykorzystała policjantka, odcinając jej drogę ucieczki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krowa-uciekinierka w rękach policji
Krowa-uciekinierka w rękach policji (WP.PL, Fot: Policja)
d25khto

Sukcesem zakończyła się interwencja policji w Oświęcimiu. Krowa nie miała żadnych szans i wpadła w zasadzkę. Zdradzamy szczegóły akcji.

Do zdarzenia doszło 6 czerwca w godzinach południowych. Oficer dyżurny otrzymał pilne zgłoszenie. Przy ulicy Wyzwolenia w Oświęcimiu "grasowała" krowa, która mogłaby wtargnąć na jezdnię. Na miejsce natychmiast wysłana załogę Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego. Policjanci szybko zlokalizowali uciekinierkę. Ale zwierzę nie zamierzało się tak szybko poddać.

Krowa nagle ruszyła w stronę remontowanego dworca PKP i torowiskiem uciekła w kierunku miejscowości Babice. Wtedy nastąpił zwrot akcji. Krowa wbiegła do ogrodzonego sadu znajdującego się przy jednej z posesji. I to był błąd. Bo do bramy doskoczyła policjantka, zamykając ją i odcinając zwierzęciu drogę ucieczki.

d25khto

Krowa za "kratami", właściciel ma kłopoty

Krowa-uciekinierka już za "kratami" Policja
Krowa-uciekinierka już za "kratami"

Po krowę zgłosił się 67-letni właściciel. Mieszkaniec Oświęcimia będzie miał teraz kłopoty. Wszczęte bowiem postępowanie w tej sprawie. Będzie się tłumaczył z powodu braku zachowania środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Stanisław Piotrowicz zabrał mi kawałek ziemi". Mieszkańcy Odrzykonia skarżą się na posła PiS

d25khto

Podziel się opinią

Share

d25khto

d25khto
Więcej tematów