Trwa ładowanie...
d2mcooj

Krakowskie Centrum Młodzieży organizuje "Pożegnanie lata". Wstęp wolny

Skończyły się już wakacje, czas wrócić do stałych zajęć w Centrum Młodzieży. Jednak zanim tak się stanie placówka zaprasza dzieci, młodzież i rodziców w piątek na oficjalne "Pożegnanie lata".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krakowskie Centrum Młodzieży organizuje "Pożegnanie lata". Wstęp wolny
(facebook.com/CentrumMlodziezy)
d2mcooj

W piątek, 5 września, w godzinach 15:00 - 19:00 zaplanowano zabawy, konkursy, warsztaty i animacje - zarówno plastyczne, rękodzielnicze, teatralne, tanecznie, muzyczne, sportowe, jak i edukacyjne. W ogrodzie przy ul. Krupniczej 38 odbędzie się kiermasz rozmaitości, wspólne muzykowanie i rodzinna potańcówka.

Wśród przewidzianych atrakcji jest malowanie twarzy - ulubiona ostatnimi czasy rozrywka dzieci. Będzie można też uczestniczyć w "wierszykowni" oraz wielu innych zabawach.

Podczas imprezy będzie można zapoznać się z ofertą stałych zajęć w Centrum Młodzieży na najbliższy sezon, porozmawiać z instruktorami zajęć i od razu się zapisać na wybrane fakultety.

O godzinie 19:30 w kinie studyjnym Paradox rozpocznie się zaś seans filmu "Królowie lata". Pokaz skierowany jest do widzów powyżej 15 roku życia.

W razie złej pogody, wszystkie atrakcje zostaną przeniesione do budynku Centrum Młodzieży. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

d2mcooj

Podziel się opinią

Share
d2mcooj
d2mcooj
Więcej tematów