Trwa ładowanie...

Pogoda na dziś — niedziela 3 marca. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach Polski

Pogoda na dziś (3 marca) dla kilku największych miast w Polsce. Sprawdzamy, jakich warunków pogodowych mogą spodziewać się dziś mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Gdańska.

Pogoda na dziś — niedziela 3 marca. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach PolskiŹródło: flickr.com
d3ihkm9
d3ihkm9

Pogoda na dziś – 3 marca Warszawa

Mieszkańców stolicy w niedzielę czeka pochmurna i deszczowa pogoda. Synoptycy przewidują całkowite zachmurzenie niemal przez cały dzień oraz słabe opady deszczu w godzinach popołudniowych, które mogą występować już do końca dnia.

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą -2°C (temp. odczuwalna -6°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 16) temperatura wyniesie 6°C (temp. odczuwalna -1°C).

Ciśnienie będzie wahać się od 1004 hPa (rano) do 993 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do 18 km/h. Dzień zapowiada się bardzo pochmurnie oraz deszczowo.

d3ihkm9

Pogoda na dziś – 3 marca Kraków

Mieszkańcy Krakowa mogą spodziewać się dziś pochmurnego dnia, choć bez opadów deszczu. Synoptycy przewidują całkowite zachmurzenie niemal przez cały dzień.

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą 1°C (temp. odczuwalna 0°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 13) temperatura wyniesie 9°C (temp. odczuwalna 1°C).

Ciśnienie będzie wahać się od 990 hPa (rano) do 983 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do 25 km/h. Dzień zapowiada się pochmurnie z temperaturą odczuwalną w okolicach 0°C.

Pogoda na dziś – 3 marca Wrocław

Mieszkańcy Wrocławia w niedzielę mogą spodziewać się nie najlepszej pogody. Synoptycy spodziewają się niemal całkowitego zachmurzenia i lokalnie występujących opadów deszczu przez cały dzień.

d3ihkm9

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą 4°C (temp. odczuwalna -2°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 16) temperatura wyniesie 12°C (temp. odczuwalna 7°C).

Ciśnienie będzie wahać się od 1003 hPa (rano) do 995 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do 22 km/h. Dzień zapowiada się pochmurnie, deszczowo z rosnącą temperaturą w ciągu dnia.

Pogoda na dziś – 3 marca Gdańsk

Mieszkańcy Gdańska w czwartek mogą spodziewać się pochmurnej pogody niemal przez cały dzień. Synoptycy przewidują opady deszczu w drugiej części dnia od ok. godz. 13.

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą ok. 3°C (temp. odczuwalna ok. -8°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 13) temperatura wyniesie ok. 4 °C (temp. odczuwalna ok. -5°C).

d3ihkm9

Ciśnienie będzie wahać się od 1001 hPa (rano) do 991 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do 18 km/h. Dzień zapowiada się pochmurnie, deszczowo i chłodno. Temperatura odczuwalna przez zdecydowaną większość dnia wyniesie poniżej 0°C.

Niemal identycznej pogody spodziewać się mogą mieszkańcy całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia i Sopot).

Źródło: serwis pogodowy IMGW – Państwowego Instytutu Badawczego, wp.pl

d3ihkm9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ihkm9
Więcej tematów