Trwa ładowanie...
d20l21g

Kraków. Akcja antyterrorystów zapobiegła bitwie. Nowe fakty

Kraków. Wyrzutnie gazu łzawiącego, broń i kokainę znaleźli antyterroryści przy zatrzymanych w poniedziałek przed M1. Wiadomo już, że służby zapobiegły regularnej bitwie między dwoma gangami, a większość zatrzymanych to obcokrajowcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kraków. W poniedziałek przed M1 zatrzymano 26 mężczyzn
Kraków. W poniedziałek przed M1 zatrzymano 26 mężczyzn (Policja)
d20l21g

Akcja antyterrorystów na parkingu przed centrum handlowym M1 w Krakowie odbyła się tuż przed "ustawką" w ramach walki o wpływy z nielegalnego handlu, m.in. papierosami - podaje RMF FM.

Mundurowi zatrzymali wtedy 26 młodych mężczyzn (najmłodszy ma 19 lat). Z ustaleń stacji wynika, że wśród zatrzymanych jest tylko dwóch Polaków i dwóch Czeczenów z polskim obywatelstwem. Pozostali to Czeczeni i Ormianie, a część z nich przebywa w Polsce nielegalnie.

W samochodach mężczyzn znaleziono broń, wyrzutnie gazu łzawiącego, siekiery, maczety i kije bejsbolowe oraz kokainę. Nieoficjalnie wiadomo, że grupa jechała na spotkanie z pseudokibicami Cracovii ws. rozliczeń nielegalnego handlu na placach targowych w Bieńczycach i Niepołomicach.

d20l21g

Zarzuty i wniosek o areszt

Wszyscy zatrzymani usłyszeli już zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym, usiłowania pobicia, nielegalnego posiadania broni i amunicji oraz posiadania znacznej ilości narkotyków.

W środę sąd ma zdecydować o tymczasowym aresztowaniu podejrzanych.

d20l21g

#bezpieczniWPolsce

Poprzez wakacyjną akcję Wirtualnej Polski chcemy ostrzegać naszych czytelników o utrudnieniach spowodowanych wypadkami i innymi niebezpiecznymi zdarzeniami.

Tagujcie swoje materiały hasztagiem#bezpieczniWPolsce i razem z nami informujcie o niebezpiecznych sytuacjach. Wysyłajcie swoje zdjęcia i nagrania na adres dziejesie.wp.pl bądź nasz profil na Facebooku WP Dziejesie.

Podziel się opinią

Share

d20l21g

d20l21g
d20l21g
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów