Trwa ładowanie...
d2qmfaw

Koronawirus w żłobku w Rzeszowie. Rodzice oburzeni

Potwierdzono przypadek koronawirusa w jednego z dzieci w żłobku “Maluszkowo” w Rzeszowie. Rodzice twierdzą, że informacje o ryzyku zakażenia dostali zbyt późno. Są przerażeni. Boją się, co będzie jesienią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus u 2-latka (zdj. ilustracyjne)
Koronawirus u 2-latka (zdj. ilustracyjne) (East News)
d2qmfaw

Koronawirusa stwierdzono u 2-letniego chłopca ze żłobka “Maluszkowo” przy ulicy Wołyńskiej w Rzeszowie - dowiedział się Rzeszów News. Jak powiedział portalowi wicedyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie Wiesław Kwater, kwarantanną zostało objętych około 40 dzieci i 7 osób personelu.

Dziecko miało się prawdopodobnie zarazić od swojej mamy, u której wcześniej zdiagnozowano koronawirusa. Teraz rozpoczną się testy osób objętych kwarantanną.

Po tej informacji z redakcją Rzeszów News skontaktowali się oburzeni rodzice. Matka jednego z dzieci twierdzi, że wynik testu matki zakażonego 2-latka był znany już w miniony piątek, a wynik dziecka w poniedziałek.- Do dzisiejszego popołudnia nikt się z nami nie kontaktował - mówi. Rodzice dzieci mieli sami podjąć decyzję o izolacji od innych, jednak są przerażeni brakiem reakcji ze strony sanepidu. Boją się też, co będzie jesienią.

d2qmfaw

Powrót do szkoły. Rzecznik rządu: rodzice piszą do nas listy

Koronawirus w Polsce. Rośnie liczba zakażonych

Bilans zakażonych koronawirusem w Polsce wciąż rośnie. Resort zdrowia podał najnowsze dane dotyczące nowych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Najwięcej chorych przybyło na Mazowszu. Wśród ofiar śmiertelnych wirusa jest 29-latek z Gdańska.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2qmfaw

Podziel się opinią

Share
d2qmfaw
d2qmfaw