Trwa ładowanie...

Koronawirus. W Wielkanoc zorganizowali imprezę w piwnicy. Akcja policji [WIDEO]

Policjanci ze Stargardu Gdańskiego skontrolowali lokal, w którym miały odbywać się "warsztaty taneczne". W pierwszy dzień świąt wielkanocnych odbyła się tam potańcówka. Mundurowi wylegitymowali 19 osób, które nie przestrzegały reżimu sanitarnego.
Share
Koronawirus. Impreza w piwnicy w Wielkanoc (zdjęcie ilustracyjne)
Koronawirus. Impreza w piwnicy w Wielkanoc (zdjęcie ilustracyjne)Źródło: Getty Images
dc8cguc

Mundurowi ze Stargardu Gdańskiego ustalili, że w pierwszy dzień świąt wielkanocnych na terenie tego miasta planowana była dyskoteka dla młodzieży.

"Wszystko było utrzymywane w tajemnicy, a uczestnicy tej imprezy kontaktowali się ze sobą za pośrednictwem internetu" - czytamy na stronie pomorskiej policji.

Stargard Gdański. Dyskoteka młodzieży w święta wielkanocne

Śledczy ustalili godzinę rozpoczęcia imprezy, a także jej lokalizację. Zebrane informacje zostały potwierdzone. Gdy policjanci weszli do lokalu, usłyszeli muzykę puszczaną z głośników.

dc8cguc

Ustalono organizatora zabawy i wylegitymowano 19 osób. Nie przestrzegały one reżimu sanitarnego - nie miały na sobie maseczek zakrywających usta oraz nos.

"Mundurowi zabezpieczyli również znajdujący się w lokalu alkohol, który był podawany uczestnikom bez wymaganej przepisami koncesji" - dodała policja.

Policjanci sporządzili dokumentację z przeprowadzonej kontroli i zabezpieczyli dowody. Dzięki temu będzie można wyciągnąć konsekwencje wobec osób, które nie przestrzegały przepisów.

"Śledczy wszczęli dochodzenie z Ustawy o wychowaniu w trzeźwości, dotyczące podawania alkoholu bez wymaganego zezwolenia, a także prowadzone są czynności w sprawie o wykroczenie dotyczące nieprzestrzegania obostrzeń sanitarnych" - dodali funkcjonariusze w komunikacie. O imprezie w Starogardzie Gdańskim poinformowany został również sanepid.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dc8cguc

Podziel się opinią

Share
dc8cguc
dc8cguc
Więcej tematów