WP

Kornel Morawiecki upomniany przez Kaczyńskiego. "Pan prezes Jarek mówił mi, że szkodzę Mateuszowi"

Poseł Kornel Morawiecki przyznaje, że przez obowiązki syna, nie miał z nim kontaktu od dłuższego czasu. Zdradził jednak, czego dotyczyły ich poprzednie rozmowy. Ponadto przyznał, że prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński zwrócił mu uwagę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kornel Morawiecki skomentował między innymi nagrania z synem
Kornel Morawiecki skomentował między innymi nagrania z synem (PAP, Fot: Piotr Polak)
WP

"Rosja nas rozgrywa" - te słowa z ust Kornela Morawieckiego nie szokują, ponieważ nie pierwszy raz wypowiada się w podobny sposób o kraju rządzonym przez Władimira Putina. Polityk w programie "Wydarzenia i Opinie" w Polsat News przyznał jednak, że jego syn, premier Mateusz Morawiecki też tak mówi. Kornel Morawiecki stwierdził ponadto, że "to nie do końca prawda, że Rosja napadła na Ukrainę".

Zdradził również, że miał pogawędkę z liderem Prawa i Sprawiedliwości. Rozmawiali o premierze. - Pan prezes Jarek mówił mi, że szkodzę Mateuszowi - stwierdził Kornel Morawiecki.

Odniósł się też do taśm, na których jego syn przeklina. - Prywatnie przy ognisku różnych słów sobie używamy - powiedział. I apelował, by ujawniono wszystkie taśmy.

WP

Przyznał ponadto, że ostatnio z synem ma mniejszy kontakt. - Od dwóch miesięcy nie rozmawialiśmy z premierem. On jest za bardzo zajęty, ja jestem zajęty, wybory itd. - mówił.

Zobacz także: Mocne słowa o taśmach Morawieckiego. "Akt oskarżenia wobec służb specjalnych”

Źródło: Polsat News

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
WP
WP