Trwa ładowanie...
d36pl53

Komorowski o sondażach: strach jest coraz większy

Bronisław Komorowski uważa, że słabe wyniki opozycji w sondażach to efekt zatajenia prawdy przez respondentów. – Jest spora liczba ludzi, i chyba będzie rosła, którzy tak chętnie nie ujawniają już dzisiaj swoich poglądów politycznych, jeśli one są za opozycją – stwierdził. Jego zdaniem wynika to z faktu, iż „strachu w Polsce jest coraz więcej".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Były prezydent Bronisław Komorowski
Były prezydent Bronisław Komorowski (WP.PL)
d36pl53

Były prezydent był gościem programu „Faktach po Faktach”, w którym komentował zmiany w ustroju polskich sądów i w ordynacji wyborczej, jakieforsuje PiS. Jak mówił, obecne działania partii rządzącej, oddalaj Polskę od demokracji.

– To już jest ocieranie się o ustrój autorytarny, w którym nie zasady i demokracja, metody demokratyczne decydują, a właściwie będzie decydowała wola jednego człowieka, Jarosława Kaczyńskiego – powiedział Kmorowski.

– On się bawi posiadaną władzą, być może mu się zdaje, że coś robi dla Polski dobrego, bo ciągle się powołuje na dobro narodu i państwa. Ale w moim przekonaniu historia oceni go w sposób dramatyczny jako tego, który miał gigantyczną władzę i wykorzystał ją przeciwko Polsce – dodał były prezydent w TVN24.

d36pl53

Podziel się opinią

Share
d36pl53
d36pl53
Więcej tematów