Trwa ładowanie...

"Komisja hazardowa zakłóca pracę prokuratorów"

- Praca komisji hazardowej demoluje pracę prokuratorów. A dzisiejsze przesłuchanie najbardziej przysłużyło się ministrowi Drzewieckiemu - powiedział Mirosław Sekuła, przewodniczący sejmowej komisji hazardowej w TVP Info.
Share
"Komisja hazardowa zakłóca pracę prokuratorów"
Źródło: PAP
d180ktd

- Ponieważ przesłuchania są jawne, każdy następny świadek ma do dyspozycji pełny zakres zeznań poprzedników. Czyli to, o co zawsze dbają prokuratorzy, żeby nie było mataczenia, w naszym przypadku podawane jest na tacy. Tak naprawdę to jest przeszkadzanie prokuratorom - przekonywał Sekuła na antenie TVP Info.

Jego zdaniem, dzisiejsze przesłuchanie najbardziej przysłużyło się Mirosławowi Drzewieckiemu. - Bo było dla niego dobrą trybuną, gdzie mógł przedstawić swoje racje. Dla mnie to przesłuchanie nie było potrzebne - mówił Sekuła.

Poseł Platformy przypomniał definicje i podstawowe zadania komisji śledczych. - Powinny być wyspecjalizowanym narzędziem kontrolnym Sejmu. Tak naprawdę są ringiem do bijatyk politycznych. Nie spełniają swojej roli i powinny zniknąć albo wrócić do swojej właściwej funkcji - mówił Sekuła.

d180ktd

Podziel się opinią

Share
d180ktd
d180ktd
Więcej tematów