Trwa ładowanie...
dngkqtl
dngkqtl
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Kolizja ciężarówki z autobusem turystycznym w Kambodży. 21 osób zginęło

Co najmniej 21 osób zginęło w Kambodży w zderzeniu ciężarówki z autobusem turystycznym - poinformował dziennik "Cambodia Daily" na swej stronie internetowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dngkqtl

Według policji wszystkie ofiary to pracownice jednej z fabryk, które jechały ciężarówką.

Nie wiadomo, ilu turystów i z jakich krajów jechało autobusem. Wiadomo tylko, że podróżowali z Wietnamu do stolicy Kambodży, Phnom Penh.

Przyczyna wypadku nie jest na razie znana.

dngkqtl

Podziel się opinią

Share

dngkqtl

dngkqtl
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów