Trwa ładowanie...
d3a9p1n
d3a9p1n

KOD odbiera poparcie PO? Grzegorz Schetyna: nasze sondaże są niedoszacowane

Sondaże opozycji są niedoszacowane, m.in. dlatego, że istnieje bardzo intensywny i emocjonalny związek Polaków z KOD. Oni "zostawiają miejsce" na to ugrupowanie - mówił w #dziejesienazywo przewodniczący Platformy Obywatelskiej pytany o niskie notowania swojej partii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3a9p1n

Liderem sondaży wciąż pozostaje PiS, który politycznych rywali zostawia daleko w tyle. - PiS ma karnawał, bo to pierwsze pół roku rządów. Każda partia, która wygrywa wybory, konsumuje to w sondażach. Do tego PiS rozdało pieniądze [wprowadzając Program Rodzina 500 plus - przyp. red], co zawsze pomaga - tłumaczył lider PO.

Mówiąc o poparciu dla Platformy Obywatelskiej, Schetyna zwracał uwagę na działalność KOD. - KOD wam odbiera poparcie? - dopytywał prowadzący #dziejesienazywo Sławomir Sierakowski. - KOD zamyka przestrzeń emocjonalną. Jest dużo ludzi, którzy uważają, że KOD jest projektem politycznym i sympatyzują z nim, bo jest apartyjny. Partie nie są w Polsce lubiane - przekonywał Schetyna.

- Uważam, że to jest ta przestrzeń, którą będziemy jako partie opozycyjne, także we współpracy z KOD, zagospodarowywać - dodał.

d3a9p1n

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

d3a9p1n

d3a9p1n
Więcej tematów