Trwa ładowanie...
d2cndm5

Klienci znowu będą "bić się" między półkami. Biedronka szykuje prawdziwy hit

Już 10 kwietnia portugalska sieć dyskontów startuje z nową ofertą dla klientów. Największym hitem ma szansę zostać laptop Kiano SlimNote 14.1, który Biedronka planuje wystawić za 599 zł. To o niemal 200 zł mniej niż wynosi regularna cena. Jak zareagują na to klienci?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Klienci znowu będą "bić się" między półkami. Biedronka szykuje prawdziwy hit
(PAP, Fot: Darek Delmanowicz)
d2cndm5

Marka komputera nie jest szczególnie rozpoznawalna, jednak jego parametry spełnią oczekiwania przeciętnego użytkownika. Najnowszy system operacyjny Windows, czterordzeniowy procesor, 14-calowy wyświetlacz i pełny pakiet MS Office to wszystko, czego potrzeba do wygodnej pracy w podróży i konsumowania rozrywki.

Według serwisu Ceneo, najtańszą ofertę za ten model oferował jeden ze sklepów internetowych, wystawiając Kiano SlimNote 14.1 za 739 zł. Model ten można kupić także w wersji za 890 zł.

Niemniej jednak, komputer z Biedronki to jedna z ciekawszych propozycji, jakie możemy znaleźć w ofertach dyskontów na najbliższe tygodnie. Oszczędność kilkuset złotych na sprzęcie elektronicznym z pewnością nie zostanie niezauważona przez klientów. Pytanie, czy przy tej okazji w najbliższy poniedziałek znowu w sieci pojawią się filmy rodem z amerykańskiego Black Friday.

d2cndm5

Podziel się opinią

Share
d2cndm5
d2cndm5
Więcej tematów