ycipk-21xesj

Kilkanaście lat ukrywał się w Afryce. Wpadł w Poznaniu

Poznańscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od osiemnastu lat. 55-latek był poszukiwany za kradzieże i oszustwa. Ukrywał się we Włoszech, Hiszpanii oraz Grecji, a ostatnie kilkanaście lat - w Afryce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjanci zatrzymali poznaniaka, który ostatnie kilkanaście lat ukrywał się w Afryce
Policjanci zatrzymali poznaniaka, który ostatnie kilkanaście lat ukrywał się w Afryce (Policja)
ycipk-21xesj

Sprawą 55-latka zajmowali się funkcjonariusze z komisariatu Poznań Wilda. Mężczyzna był poszukiwany za liczne kradzieże i oszustwa. Trop wiódł do Włoch, Hiszpanii oraz Grecji, a ostatnie kilkanaście lat przestępca spędził w Afryce.

Policjanci ustalili, że w połowie tego roku mężczyzna wrócił do Polski. Na początku zamieszkał na terenie województwa małopolskiego, później przemieszczał się po kraju, często zmieniając miejsca swojego pobytu. W listopadzie uznał, że jego sprawa nie budzi już zainteresowania miejscowych policjantów i wrócił w rodzime strony - w okolice Poznania.

Funkcjonariusze sprawdzili adresy, pod którymi mógł się zatrzymać. Wpadł na terenie jednego z podpoznańskich gospodarstw. 55-latek został zatrzymany i przewieziony do aresztu śledczego. Czeka go długa odsiadka - już wczesniej sąd wyznaczył mu karę 8 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

ycipk-21xesj

Zobacz także: Niektórzy nigdy nie chcą być odnalezieni. Wtedy zgłaszają się na policję

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-21xesj
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-21xesj

ycipk-21xesj
ycipk-21xesj