Trwa ładowanie...
d19q4je

Kilkanaście lat ukrywał się w Afryce. Wpadł w Poznaniu

Poznańscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od osiemnastu lat. 55-latek był poszukiwany za kradzieże i oszustwa. Ukrywał się we Włoszech, Hiszpanii oraz Grecji, a ostatnie kilkanaście lat - w Afryce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjanci zatrzymali poznaniaka, który ostatnie kilkanaście lat ukrywał się w Afryce
Policjanci zatrzymali poznaniaka, który ostatnie kilkanaście lat ukrywał się w Afryce (Policja)
d19q4je

Sprawą 55-latka zajmowali się funkcjonariusze z komisariatu Poznań Wilda. Mężczyzna był poszukiwany za liczne kradzieże i oszustwa. Trop wiódł do Włoch, Hiszpanii oraz Grecji, a ostatnie kilkanaście lat przestępca spędził w Afryce.

Policjanci ustalili, że w połowie tego roku mężczyzna wrócił do Polski. Na początku zamieszkał na terenie województwa małopolskiego, później przemieszczał się po kraju, często zmieniając miejsca swojego pobytu. W listopadzie uznał, że jego sprawa nie budzi już zainteresowania miejscowych policjantów i wrócił w rodzime strony - w okolice Poznania.

Funkcjonariusze sprawdzili adresy, pod którymi mógł się zatrzymać. Wpadł na terenie jednego z podpoznańskich gospodarstw. 55-latek został zatrzymany i przewieziony do aresztu śledczego. Czeka go długa odsiadka - już wczesniej sąd wyznaczył mu karę 8 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

d19q4je

Zobacz także: Niektórzy nigdy nie chcą być odnalezieni. Wtedy zgłaszają się na policję

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d19q4je

Podziel się opinią

Share
d19q4je
d19q4je
Więcej tematów