Trwa ładowanie...
konin

Kawnice. Wypadek samochodu. Kobieta pod wpływem alkoholu

Niebezpieczne zdarzenie w Kawnicach (woj. wielkopolskie). Kobieta straciła panowanie nad pojazdem i wpadła do rowu melioracyjnego. Jak informują służby, 48-latka była pod wpływem alkoholu.

Share
Kawnice. Wypadek samochodu. Kobieta pod wpływem alkoholu
Źródło: Facebook.com
d2d79sw

"W przydrożnym kanale w miejscowości Kawnice znajduje się samochód" - to komunikat, który otrzymały służby z regionu Kawnic.

Kawnice. Auto w rowie melioracyjnym

W niedzielę około godziny 14 policja oraz straż pożarna udała się na miejsce, gdzie w rowie melioracyjnym znajdował się samochód osobowy, który leżał podwoziem do góry. - Kierująca nim kobieta znajdowała się już na zewnątrz. Pomocy udzielili jej świadkowie zdarzenia - poinformował w rozmowie z tvn24.pl Sebastian Andrzejewski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie.

d2d79sw

Jak dodał, główne działania straży pożarnej skupiły się na sprawdzeniu, czy w przewróconym pojeździe nie znajdowały się jeszcze inne osoby.

Zobacz też: <a href="https://wiadomosci.wp.pl/ryszard-terlecki-6151229873371265c">Ryszard Terlecki</a> wylicza "problemy PO". <a href="https://wiadomosci.wp.pl/marcin-kierwinski-6141245142054529c">Marcin Kierwiński</a> odpowiada

Kawnice. Niebezpieczne dachowanie

Na miejscu pracowały trzy jednostki straży pożarnej. Akcję widać na zdjęciach opublikowanych przez Ochotniczą Straż Pożarną w Kawnicach. Samochód osobowy leży przewrócony, a kabina kierowcy jest częściowo zalana.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 48-latka straciła panowanie nad pojazdem i, dachując, wjechała do rowu melioracyjnego - relacjonował mł. asp. Sebastian Wiśniewski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

d2d79sw

Kawnice. kobieta pod wpływem alkoholu

48-letnią kobietą szybko zajęły się służby ratunkowe. Jak się okazało, nie odniosła ona poważniejszych obrażeń, była jednak pod wpływem alkoholu. Z informacji policji wynika, że badanie alkomatem wykazało, że w wydychanym powietrzu miał ponad 2,5 promila alkoholu.

Kobieta nie została aresztowana. Policja przekazała ją pod opiekę rodziny. Teraz czekają ją zarzuty. 48-letnia kobieta odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Grozi jej za to odebranie prawa jazdy, grzywna oraz kara pozbawienia wolności do dwóch lat.

Źródło: tvn24.pl

Masz newsa? Daj znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na zdjęcia, nagrania oraz informacje!

d2d79sw

Podziel się opinią

Share
d2d79sw
d2d79sw
Więcej tematów