Trwa ładowanie...
dbkt5fl

Kąty Wrocławskie. Zablokowana autostrada A4 po wypadku. Zderzenie tirów

Duże utrudnienia na dolnośląskim odcinku autostrady A4. Zablokowana jest jezdnia w kierunku Zgorzelca po wypadku w pobliżu węzła Kąty Wrocławskie. Kierowcy stoją w potężnym korku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Utrudnienia na autostradzie A4 potrwają wiele godzin
Utrudnienia na autostradzie A4 potrwają wiele godzin (OSP KSRG Gniechowice)
dbkt5fl

Wypadek wydarzył się tuż przed południem. - Między węzłami Pietrzykowice i Kąty Wrocławskie zderzyły się dwa samochody ciężarowe - relacjonuje w rozmowie z WP asp. Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji.

Kierowcy zostali ranni. Jednego z nich do szpitala przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ciężarówki po wypadku przewróciły się i zablokowały dwa pasy ruchu w kierunku zachodnim.

dbkt5fl

- Kierowcy jadący A4 w kierunku Zgorzelca, powinni korzystać z objazdu drogą krajową nr 35 i dalej trasą wojewódzką nr 346. To objazd również dla aut ciężarowych - wyjaśnia policjant.

  google maps
(google maps)

Utrudnienia mogą potrwać do późnego popołudnia, bo do podniesienia leżących na jezdni naczep potrzebny jest specjalistyczny sprzęt.

dbkt5fl

#bezpieczniWPolsce

Poprzez wakacyjną akcję Wirtualnej Polski chcemy ostrzegać naszych czytelników o utrudnieniach spowodowanych wypadkami i innymi niebezpiecznymi zdarzeniami.

Tagujcie swoje materiały hasztagiem#bezpieczniWPolsce i razem z nami informujcie o niebezpiecznych sytuacjach. Wysyłajcie swoje zdjęcia i nagrania na adres dziejesie.wp.pl bądź nasz profil na Facebooku WP Dziejesie.

Zobacz też: Bartłomiej Sienkiewicz o aferze w ministerstwie. Przytoczył żart Jerzego Kryszaka

dbkt5fl

Podziel się opinią

Share
dbkt5fl
dbkt5fl