Trwa ładowanie...
01-09-2014 11:24

Katowice wykupiły prawa do transmisji meczów w Strefie Kibica

Prezydent Piotr Uszok ogłosił, że Katowice zdecydowały się wykupić licencję na publiczne odtwarzanie meczów Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn. Rozgrywki będzie można obserwować na telebimie w Strefie Kibica pod Spodkiem.

Share
Katowice wykupiły prawa do transmisji meczów w Strefie KibicaŹródło: katowice.eu
d1lm1kh

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o negocjacjach Katowic z telewizją Polsat. Kilkudniowe rozmowy zakończyły się porozumieniem: miasto zdecydowało się wykupić licencję na publiczną transmisję meczów Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn.

- Miasto podjęło decyzję, aby wykupić prawa do transmisji meczy w ramach Mistrzostw Świata. Transmisje będzie można oglądać na telebimie w specjalnej Strefie Kibica – zapowiedział w piątek prezydent miasta Piotr Uszok.

Plac przed Spodkiem będzie jedynym miejscem w Polsce, gdzie na taką skalę i bezpłatnie będzie można brać udział w Mistrzostwach. W Strefie rozgrywki będzie mogło obserwować aż 5 tys. osób.

d1lm1kh

W Strefie Kibica będzie można obejrzeć na telebimie wszystkie mecze, w których zagra nasza narodowa reprezentacja oraz te, które będą rozgrywane w Spodku. Wykupienie praw do odtwarzania rozgrywek kosztowało miasto 160 tys., jednak kwota ta zmieściła się w budżecie przeznaczonym na promocję imprezy.

- Decyzja ta nie spowoduje zwiększenia kwoty pierwotnie przeznaczonej przez Urząd Miasta Katowice na organizację Mistrzostw Świata w Siatkówce w Katowicach – zapewniają urzędnicy.

d1lm1kh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lm1kh
d1lm1kh
Więcej tematów