Trwa ładowanie...
d192wt4
d192wt4
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Katastrofa balonu w USA. Prawdopodobnie nikt nie przeżył

Balon na ogrzane powietrze, którym podróżowało co najmniej 16 osób, zapalił się i runął na ziemię w środkowym Teksasie. Według miejscowego szeryfa prawdopodobnie nikt nie przeżył katastrofy - podała telewizja NBC News.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d192wt4

- Balon był pełen ludzi i wydaje się na tym etapie, że nikt nie przeżył katastrofy. Śledczy ustalają liczbę i tożsamość ofiar - powiedział w oświadczeniu szeryf hrabstwa Caldwell, Daniel Law.

Do katastrofy doszło rano czasu lokalnego w pobliżu miasta Lockhart - podał urząd lotnictwa cywilnego FAA. Balon spadł na pastwisko. Na miejsce skierowano ekspertów ds. ruchu lotniczego, a także inne służby.

d192wt4

Podziel się opinią

Share

d192wt4

d192wt4
Więcej tematów