Trwa ładowanie...

Katalonia: Policja rozbiła narkotykową mafię. Zatrzymano 55 osób

Policja w Katalonii zatrzymała 55 członków mafii narkotykowej z Dominikany. W akcji brało udział ponad 800 funkcjonariuszy.

Share
Katalonia: Policja rozbiła narkotykową mafię. Zatrzymano 55 osóbŹródło: Pixabay.com
d1pb8bk

Władze katalońskiej policji poinformowały, że wśród zatrzymanych są kobiety i mężczyźni, którzy działali na zlecenie dominikańskiej mafii narkotykowej. Do zatrzymań doszło m.in. na barcelońskim starym mieście - policjanci zajęli ponad 40 mieszkań, które były bardzo ważne dla handlu narkotykami w Barcelonie. Z nich towar przenoszono do mniej znaczących punktów sprzedaży narkotyków w mieście.

Akcja była przeprowadzana nie tylko w Barcelonie, ale w kilku innych miastach Katalonii, takich jak Badalona, L'Hospitalitet de Llobregat i Esplugues de Llobregat.

Zaangażowanych w akcję pod kryptonimem "Bacar" było ponad 700 funkcjonariuszy policji w Katalonii oraz 100 żandarmów z Guardia Civil. Korzystali oni z kilkudziesięciu furgonetek oraz kilku helikopterów.

d1pb8bk

Operacja przeciwko handlarzom narkotyków w Katalonii trwa od połowy października. Policja zapowiada zaostrzenie działań prewencyjnych w Barcelonie.

Rok temu katalońscy policjanci przeprowadzili szereg akcji, w których zatrzymali 139 osób związanych z gangami narkotykowymi i handlem substancji uzależniających.

d1pb8bk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pb8bk
d1pb8bk
Więcej tematów