Trwa ładowanie...
d30fen4

Kalińska-Moc dla WP: wniosek Łyżwińskiego to absurd

Poseł Stanisław Łyżwiński poinformował, że złoży we wtorek w radomskiej prokuraturze wniosek o ustanowienie kuratora dla Anety Krawczyk i jej dzieci. To absurd. Taki wniosek jest zupełnie bezpodstawny. Działanie posła Łyżwińskiego to jedno wielkie nieporozumienie - komentuje specjalnie dla Wirtualnej Polski pełnomocnik Anety Krawczyk, mec. Agata Kalińska-Moc.

Share
d30fen4

Galeria

[

]( http://wiadomosci.wp.pl/bohaterowie-seksafery-6038682264584833g ) [

]( http://wiadomosci.wp.pl/bohaterowie-seksafery-6038682264584833g )
Bohaterowie seksafery

Łyżwiński, argumentując wniosek o ustanowienie kuratora, stwierdził, że to co robi Aneta Krawczyk, może mieć zły wpływ na jej dzieci.

d30fen4

Nie ma żadnych sygnałów, które pozwalałyby na podjęcie takiego działania. Pani Aneta Krawczyk jest osobą, która jak najbardziej poprawnie wypełnia swoje obowiązki związane z władzą rodzicielską i trudno mówić tutaj o jakichkolwiek naciskach społecznych. Znalazła akceptację w pewnych kręgach środowiskowych, chociaż z drugiej strony wiadomo, że opinia publiczna jest zawsze podzielona. Są głosy za i przeciw - powiedziała reporterowi WP pełnomocnik Anety Krawczyk.

Zdaniem mec. Kalińskiej-Moc aktywność posła Łyżwińskiego w ostatnich dniach to nic innego jak... dobra mina do złej gry tuż przed ogłoszeniem wyniku prokuratorskiego postępowania.

Po okresie zupełnego wyciszenia i zniknięcia z życia publicznego, w tej chwili przejawia wzmożoną aktywność. Wydaje mi się, że jest to związane z tym, że niebawem postępowanie, jak należy oczekiwać, wejdzie w decydującą fazę - oceniła Kalińska-Moc.

Należy spodziewać się, że wkrótce nastąpi przełom w sprawie pani Anety Krawczyk. Wszyscy oczekujemy z niecierpliwością, że będzie wniosek o uchylenie immunitetu dla pana posła Łyżwińskiego - dodała pani mecenas.

Aneta Krawczyk jest byłą radną Samoobrony w łódzkim sejmiku i b. dyrektor biura poselskiego Łyżwińskiego. Krawczyk utrzymuje, że pracę w partii dostała za usługi seksualne świadczone Łyżwińskiemu i szefowi Samoobrony Andrzejowi Lepperowi. Kobieta twierdzi też, że ojcem jej najmłodszego dziecka jest Łyżwiński, jednak badania DNA to wykluczyły.

Marek Grabski, Wirtualna Polska

d30fen4

Podziel się opinią

Share
d30fen4
d30fen4
Więcej tematów