Trwa ładowanie...
d1aqinq

Kaczyński zostanie premierem? Szydło: ja do stołków nigdy nie byłam i nie będę przyspawana

- Jeżeli kiedykolwiek zrobiłabym coś, co byłoby niezgodne z programem Prawa i Sprawiedliwości, z programem, z którym idę do wyborców, jeżeli sprzeniewierzyłabym się moim wyborcom, będę wiedziała, co zrobić - powiedziała kandydatka PiS na premiera Beata Szydło. Odniosła się w ten sposób do pogłosek, że po wyborach zostanie wymieniona na prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego.
Share
d1aqinq

Jarosław Kaczyński powiedział, że "jeżeli Beata Szydło będzie dobrym premierem, to będzie rządzić cztery lata, ale w przeciwnym wypadku, ważny będzie interes Polski". Kandydatka PiS na premiera Beata Szydło zaznaczyła, że jest "osobą odpowiedzialną". - Póki co ja premierem jeszcze nie jestem. Tak, chcemy tworzyć rząd i zmieniać Polskę (...) Jestem osobą odpowiedzialną, nigdy nie zrobię niczego, żeby złamać moją umowę z wyborcami - powiedziała. Dodała, że "do stołków nigdy nie była i nie będzie przyspawana".

Rosja prowadzi w tej sprawie "pewną grę Kremla"

Szydło skomentowała również słowa ambasadora Federacji Rosyjskiej Siergieja Andriejewa, który obarczył Polskę współodpowiedzialnością za wybuch II wojny światowej. - Ja nie bardzo wierzę w to, żeby tak doświadczony dyplomata takie słowa nieprecyzyjne - jak on mówił - ot tak sobie wypowiedział - oceniła Szydło. Jest przekonana, że Rosja prowadzi w tej sprawie "pewną grę Kremla", w którą Polska nie powinna się dać "wmanewrować".

d1aqinq

Podziel się opinią

Share
d1aqinq
d1aqinq
Więcej tematów