Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
kaczmarek
02-04-2004 (15:00)

Kaczmarek zawiesił członkostwo w klubie SDPL


Wiesław Kaczmarek poinformował dziennikarzy w Sejmie, że zawiesił swoje członkostwo w klubie Socjaldemokracji Polskiej, aby wyjaśnić sprawę opisaną w "Gazecie Wyborczej" na temat zatrzymania w 2002 r. przez Urząd Ochrony Państwa byłego prezesa PKN Orlen Andrzeja Modrzejewskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Były minister skarbu Wiesław Kaczmarek
Były minister skarbu Wiesław Kaczmarek (PAP, Fot: Przemek Wierzchowski)
WP

Piątkowa "GW" napisała, powołując się na Kaczmarka - ówczesnego ministra skarbu - że Modrzejewski został zatrzymany przez UOP na osobiste polecenie premiera.

"W publikacji jest wiele zwykłych kłamstw i przeinaczeń" - oświadczył z trybuny sejmowej Leszek Miller. Jak dodał, rząd nie ma w tej sprawie nic do ukrycia.

Polub WP Wiadomości
WP
WP