Trwa ładowanie...
d3c8kp3
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Juszczenko wysyła do Gruzji swojego przedstawiciela

W związku z eskalacją konfliktu w Osetii Płd. prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko podjął decyzję o wysłaniu do Gruzji swego specjalnego przedstawiciela, wiceministra spraw
zagranicznych Kostiantyna Jelisiejewa - poinformowało ukraińskie MSZ.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiktor Juszczenko uhonorował Stepana Banderę tytułem bohatera narodowego Ukrainy
Wiktor Juszczenko uhonorował Stepana Banderę tytułem bohatera narodowego Ukrainy (AFP, Fot: Sergei Supinsky)
d3c8kp3

Resort dyplomacji podał, że prezydent Juszczenko podjął taką decyzję po rozmowie telefonicznej z prezydentem Gruzji Micheilem Saakaszwilim.

"Celem podróży specjalnego przedstawiciela (Ukrainy) są konsultacje z kierownictwem Gruzji, przedstawicielami Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE) i innymi czynnikami międzynarodowymi, a także zaznajomienie się z sytuacją w regionie, oraz przedstawienie stanowiska Ukrainy odnośnie pokojowego uregulowania konfliktu" - głosi komunikat MSZ Ukrainy.

d3c8kp3

Podziel się opinią

Share

d3c8kp3

d3c8kp3
Więcej tematów