Trwa ładowanie...
d191kxe

Jurek Owsiak opowiadał o Strajku Kobiet. Prowadzący zwrócił mu uwagę

Jurek Owsiak pojawił się na jednym z protestów w ramach Strajku Kobiet. Relacjonował sytuację w programie TVN24. W pewnym momencie prowadzący zwrócił mu uwagę na jedno stwierdzenie.
Share
Jurek Owsiak był na Strajku Kobiet
Jurek Owsiak był na Strajku KobietŹródło: PAP
d191kxe

- Pojechałem, żeby zobaczyć, jak to wygląda - mówił w programie "Fakty po Faktach" w TVN24 Jurek Owsiak, tłumacząc swoją obecność na Strajku Kobiet. U jednego z policjantów zauważył tubę z gazem. - Zapytałem, jak on się rozlicza z tego gazu, który trzyma w ręce, czy jest ciężki - relacjonował Owsiak.

Lider WOŚP wziął udział w jednym z protestów w ramach Strajku Kobiet. W internecie pojawiło się nagranie, gdy w pewnym momencie zareagował na wystawienie mandatów dwóm młodym dziewczynom. - Czy nie jest wam wstyd egzekwować jeszcze mandat w wysokości 100 złotych od każdej z nich? - wołał do policjanta.

- Nie jestem aktywnym uczestnikiem tych demonstracji, raczej obserwatorem. To była moja spontaniczna reakcja - tłumaczył swoje zachowanie.

d191kxe

Jurek Owsiak o Strajku Kobiet. Kajdanowicz zwrócił mu uwagę

Mówił, że nawet nie wiedział, że został nagrany. - Sytuację tę widziałem później u was w wiadomościach - stwierdził. Prowadzący program Grzegorz Kajdanowicz zareagował natychmiast: "Jurek, u nas nie ma wiadomości. U nas są fakty".

- Na naszych oczach dzieją się rzeczy niebywałe, w których biorą udział młodzi ludzie.

O użyciu gazu wobec Barbary Nowackiej powiedział: "Najgorsze obrazki jakie mogliśmy oglądać".

Odważna deklaracja Szymona Hołowni. Grzegorz Schetyna komentuje

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d191kxe

Podziel się opinią

Share
d191kxe
d191kxe
Więcej tematów