Trwa ładowanie...
d3whkkv
Wirtualnemedia.pl

Joanna Racewicz pożegnała się z widzami "Panoramy" TVP2

• Joanna Racewicz na zakończenie "Panoramy" pożegnała się z widzami
• Dziennikarka nie odchodzi z TVP - poinformowała rzeczniczka telewizji
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz (AKPA, Fot: Kurnikowski)
d3whkkv

Joanna Racewicz na antenie pożegnała się z widzami "Panoramy", programu informacyjnego TVP2.

- Ponieważ to moje ostatnie spotkanie z widzami "Panoramy", proszę pozwolić, że wszystkim państwu się nisko pokłonię i podziękuję za pięć ostatnich lat. Były naprawdę fantastyczne. Dziękuję i do zobaczenia - powiedziała Racewicz na koniec "Panoramy". Jak wynika z nieoficjalnych informacji, oświadczeniem tym zaskoczyła współpracowników.

Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, o tym, że Joanna Racewicz nie poprowadzi już "Panoramy" zdecydowało kierownictwo Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Wtorkowy dyżur był jej ostatnim w redakcji serwisu informacyjnego TVP2.

d3whkkv

Szef TAI Mariusz Pilis nie chciał komentować informacji o rozstaniu z dziennikarką. - Joanna Racewicz nie odchodzi z TVP - poinformowała Wirtualnemedia.pl Aleksandra Gieros-Brzezińska, rzeczniczka prasowa Telewizji Polskiej.

Dziennikarka jest wdową po poruczniku Pawle Janeczku. Jej mąż pełnił funkcję oficera BOR. 10 kwietnia 2010 roku zginął w katastrofie lotniczej w Smoleńsku.

Joanna Racewicz pracowała w "Panoramie" od 1999 do 2006 roku, wróciła do programu w roku 2011. Na antenie TVP2 prowadziła też magazyn "Reporter Polski" oraz "Autorski Przegląd Prasy" w "Pytaniu na śniadanie".

Niedawno z widzami pożegnała się Grażyna Torbicka, autorka cyklu "Kocham Kino" w TVP2 i jedna z czołowych twarzy stacji. - Po 31 latach pracy w Programie 2 TVP poczułam, że to dobry moment by spojrzeć na świat z innej perspektywy - poinformowała dziennikarka.

d3whkkv

Podziel się opinią

Share
d3whkkv
d3whkkv