Trwa ładowanie...
ycipk-49xv8g

Jerzy Owsiak przeprasza. Nazwał blogera "nierobem" i "murem"

- Przepraszam pana Piotra Wielguckiego, posługującego się pseudonimem "Matka Kurka", za nieprawdziwe sformułowania - mówi Jerzy Owsiak na nagraniu, które trafiło do sieci. To wynik decyzji sądu ws. pomówienia i znieważenia Wielguckiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jerzy Owsiak.
Jerzy Owsiak. (East News, Fot: Jan Bielecki)
ycipk-49xv8g

W październiku 2014 r. Jerzy Owsiak zamieścił na portalu kreciola.tv film, w którym nazwał Piotra Wielguckiego "marginesem społecznym". Stwierdził też, że mężczyzna łamie prawo, ponieważ ukrywa swoje dochody.

Wielgucki skierował sprawę do sądu i pozwał lidera Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W środę warszawski Sąd Apelacyjny uznał, że Owsiak "naruszył dobra osobiste powoda".

ycipk-49xv8g

Szef WOŚP miał tydzień na opublikowanie przeprosin. Teraz pojawiły się one w sieci.

– Przepraszam Pana Piotra Wielguckiego, posługującego się pseudonimem "Matka Kurka", za nieprawdziwe sformułowania dotyczące ukrywania przez niego dochodów, a także nieuzasadnione oceny określające go "nierobem" oraz "murem" (człowiekiem z marginesu społecznego) - mówi na nagraniu Jerzy Owsiak.

Zobacz także: Marek Jakubiak mówi „nie” dla „małpek”

ycipk-49xv8g

- Naruszyłem jego dobra osobiste w postaci czci i dobrego imienia w filmie opublikowanym w dniu 14 października 2014 r. na stronie www.kreciola.tv – dodał.

Nagranie w całości można odsłuchać tutaj:

ycipk-49xv8g

Źródło: YouTube.com, tvp.info

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-49xv8g

ycipk-49xv8g
ycipk-49xv8g