Trwa ładowanie...
d32thz3

Jerzy Buzek: to będzie rząd przełomu i zmian

- To będzie rząd przełomu i ten rząd dokona wielu pozytywnych zmian - powiedział w "Faktach po Faktach" w TVN były premier i były przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek komentując powołanie nowego rządu. Zdaniem posła do PE, przez rok rządzenia można zrobić wiele rzeczy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jerzy Buzek
Jerzy Buzek (WP.PL, Fot: Marcin Gadomski)
d32thz3

- Trzeba się włączyć w europejski nurt. Będą duże zmiany w Europie i jeśli nas tam nie będzie, nasz wpływ na to co się w polityce zewnętrznej i wewnętrznej będzie mały. Są rzeczy, które podjąć trzeba natychmiast - przypomniał były premier.

Jerzy Buzek porównał Ewę Kopacz i jej rząd do kadry siatkarzy i trenera Stephane'a Antigi, który objął reprezentację nie mając żadnego doświadczenia jako trener. - Jeśli taki będzie polski rząd przez następne kilkanaście miesięcy, a taką atmosferę można stworzyć, to będzie rząd przełomu i ten rząd dokona wielu pozytywnych zmian. Ile zrobimy w ciągu kilku następnych miesięcy będzie nam się zwracało w następnych latach - mówił podkreślając, że nowy rząd tworzą osoby doświadczone, również Ewa Kopacz.

d32thz3

Podziel się opinią

Share
d32thz3
d32thz3
Więcej tematów