Trwa ładowanie...
dmywfku
x-news/TVN 24

Jechali na rodzinne wakacje. Zostawili trzyletnią córkę na parkingu

Pewne francuskie małżeństwo, zmierzające z trójką dzieci na wakacje, przez roztargnienie zostawiło na parkingu przy autostradzie trzyletnią córeczkę. O tym, że nie ma jej w aucie dowiedzieli się dopiero po przejechaniu 150 km - informuje tvn24.pl
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jechali na rodzinne wakacje. Zostawili trzyletnią córkę na parkingu
(Wikipedia, Fot: Florian Pépelli)
dmywfku

Rodzina jechała na wakacje do jednej z miejscowości położonych na południowym wybrzeżu Francji. Po drodze zatrzymali się na postoju przy autostradzie, by chwilę odpocząć i coś zjeść. To właśnie tam zostawili swoją trzyletnią córeczkę.

Dziecko zauważyli na postoju inni turyści. Wezwano policję. Dziewczynka potrafiła tylko powiedzieć, że jechała z rodzicami, bratem i siostrą nad morze. Dodała też, że widziała jak tata odjeżdżał z parkingu samochodem.

Policjanci wpadli na pomysł, by nadać w radiu specjalny komunikat. Gdy roztargnieni rodzice usłyszeli informację o dziewczynce pozostawionej na parkingu, na którym byli zaledwie 45 minut wcześniej odruchowo zerknęli na tylną kanapę auta. I ku swojemu przerażeniu stwierdzili, że brakuje im jednego pasażera.

Teraz para będzie musiała wytłumaczyć prokuratorowi jak to się stało, że zapomnieli o własnym dziecku.

dmywfku

Podziel się opinią

Share
dmywfku
dmywfku
Więcej tematów