Trwa ładowanie...
d39o5ui
d39o5ui

Jarosław Kaczyński: Jesteśmy z tobą Beato!

Jesteśmy z tobą Beato i jesteśmy przekonani, że po krótkim pobycie w szpitalu będziesz znowu z nami, będziesz na czele rządu - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w Warszawie, odnosząc się do wypadku kolumny rządowej, w której poszkodowana została premier.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d39o5ui

- Muszę zacząć dzisiaj od smutnej informacji, doszło do wypadku samochodowego, w którym poważnie została poszkodowana pani premier i funkcjonariusze BOR - powiedział Kaczyński przemawiając przed Pałacem Prezydenckim w miesięcznicę katastrofy smoleńskiej.

- Jesteśmy w tej chwili razem z panią premier, razem z tymi, którzy zostali poszkodowani. Jesteśmy z tobą Beato i jesteśmy przekonani, że po krótkim pobycie w szpitalu będziesz znowu z nami, będziesz na czele rządu - powiedział szef PiS.

d39o5ui

Podczas wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego doszło do incydentu. Wśród uczestników miesięcznicy katastrofy smoleńskiej znalazły się osoby, które krzyczały do prezesa PiS "marionetka".

Do wypadku z udziałem kolumny rządowej doszło w piątek w Oświęcimiu. Premier trafiła na badania do szpitala w tym mieście.

Rzecznik rządu Rafał Bochenek powiedział, że po zakończeniu tych badań "można stwierdzić, że stan pani premier jest dobry". Poinformował, że dodatkowe badania premier odbędą się w Warszawie w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów.

Poszkodowani w wypadku zostali także kierowca samochodu, którym jechała szefowa rządu, i oficer BOR.

d39o5ui

Podziel się opinią

Share

d39o5ui

d39o5ui
Więcej tematów